Idszer : DNS vltozs bizonytkok |
DNS vltozs bizonytkok
2008.03.23. 21:33
Hogyan kezeljk ket?A cikkben Dr. Berrenda Fox bocsjt rendelkezsnkre bizonytkokat DNS s sejt vltozsokra.
Az interjt Patricia Resch ksztette.
Dr. Fox, az Avalon Wellness Kzpont (Kalifornia) holisztikai szakembere. Az Avalon Klinika kpviseli azt a gygymdot, mely eredetileg az Avalon szigetrl szrmazik. Dr. Fox vrvizsglat tjn bizonytotta, hogy vannak olyan emberek, akikben j DNS szlak fejldtek ki.
Patricia Resch: Kedves Berrenda, krem mesljen neknk valamit magrl.
Berrenda Fox: Doktori fokozatot szereztem pszicholgibl s klnfle termszetes gygymdbl. Eurpban folytatott tanulmnyaim sorn a mdiba is belefolytam, s ezt a mai napig csinlom film managment formjban. Mint tudja, a FOX Televzi Hlzatnak dolgozom. Munknkkal szeretnnk, ha az emberek megrtenk a fldnkvli lnyeket s szerepket mindabban, ami jelenleg az emberisggel trtnik. Legismertebb sorozataink a “Sightings” s az “X-aktk”.
Patricia Resch: Mifle vltozsok mennek vgbe jelenleg a fldn s ezek a vltozsok milyen hatssal vannak a testnkre?
Berrenda Fox: Azta, hogy kiemelkedtnk a vzi llnyek sorbl trtntek olyan nagyobb vltozsok, mutcik, melyek a genetikus kutatk szerint mg nem teljesedtek ki. vekkel ezeltt Mexik Cityben tartottak egy vilgsznvonal genetikai konferencit, melynek f tmja a DNS vltozs volt. Evolcis vltozson megynk keresztl s fogalmunk sincs arrl, hogy miv vltozunk.
Patricia Resch: Miknt vltozik a DNS-nk?
Berrenda Fox: Mindenki rendelkezik egy ketts-helix szerkezet DNS-sel. Arra jttnk r, jabb helixek fejldnek ki. A dupla helixben kt DNS szl csavarodik spirl alakzatban. Azt gondolom, hogy idvel 12 helix fog kifejldni. Az elmlt idszakban, ez kb. 5-20 v, egy folyamatos mutcin mentnk keresztl. Ez a tudomnyos magyarzat. Sajt fajunk mutcija jn ltre, melynek vgtermkt mg nem ismerjk.
A vltozsokat mg nem hoztk nyilvnossgra, mivel a tudsok gy gondoljk, ez riadalomra adna okot a trsadalomban. Ennek ellenre az emberisg sejti szinten folyamatosan vltozik. Jelenleg 3 gyerekkel dolgozok egytt. Nekik 3 DNS helixk van. A legtbb ember errl tud is, ezt rzi. Sok valls, mely hirdeti a vltozst, tudja hogy maga a vltozs tbbflekppen fog vgbemenni. Tudjuk, hogy ez egy pozitv mutci, ettl fggetlenl pszichikailag, metlisan s rzelmileg ez lehet flrerthet vagy hangozhat rmiszten.
Patricia Resch: Ezeknek a gyerekeknek vannak olyan tulajdonsgaik, amik eltrnek a tbbi, tkagos gyermektl?
Berrenda Fox: Ezek a gyerekek kpesek puszta koncentrcival trgyakat megmozgatni, keresztlvinni a szobn, kpesek puszta nzskkel vizet tlteni a pohrba. Telepatikusan kommuniklnak. Ha ismern ezeket a gyerekeket, azt gondoln flig angyali, flig emberfeletti lnyek, de nem azok. Szerintem olyan teremtsek, amilyenekk az emberisg fog vltozni az elkvetkezend vtizedekben.
Patricia Resch: n szerint ez a vltozs mindannyiunkban vgbe fog menni?
Berrenda Fox: gy tnik azok az emberek, akik 1940 eltt szlettek nem kpesek erre a vltozsra, de genetikailag hozzjrultak valamihez, ami a kvetkez generciknak eslyt ad arra, hogy kifejldjn bennk egy jabb DNS helix mg ltkben. A legevidensebb plda a vltozsokra az immunrendszernk s a bels elvlaszts mirigyeink. Rszben pont emiatt vgzek kutat munkt immuntesztekkel s immunkezelsekkel. Vannak olyan felnttek a tesztelt emberek kztt, akiknl valban kialakult egy jabb DNS helix. St olyan is van, akiknl kialakult egy harmadik is. Ezeknl az embereknl jelents vltozsok lltak be a tudatban s a fizikai testben. Szerintem nvekszik mind a Fld, mind az emberisg rezgse. A mostanban szletett gyerekek kzl soknak magnetikusan (?) knnyebb a teste. Azoknak, akik idsebbek, s szeretnnek vltozni, sok fizikai vltozson kell keresztl mennik.
Patricia Resch: Mitl ll be vltozs a szervezetnkben ha normlis, ktszl DNS-el szletnk?
Berrenda Fox: Legknnyebben egy virussal rhet el a DNS mutci. Ebbl kvetkezik, hogy a vrusok nem csak rosszak lehetnek. A vrusok csakis l szveteken lnek meg. DNS vrusok pl. az Epstein-Barr virus, vagy a Herpes X6. A retro HIV virus nem DNS virus. Ez a virus ahelyett hogy vltoztatn a testet, felli. Azok az emberek, akik tmennek ezen a folyamaton, tbbnyire homlokegyenest megvltoznak. Hivatst vltoztanak, msknt gondolkodnak, j letformval lnek tovbb. Meglehet nha valban rosszul rzik magukat, fradtak vagy remnytelennek rzik az letet, mgis egy adomnyt kaptak. Lehetsgk van arra, hogy megvltozzon a DNS struktrjuk, a testk; knnyebbekk, egszsgesebb vlhatnak, amivel a kvetkez generci tagjai lehetnek. Az angyalok, melyek lthatak a jelei annak, hogy fejldnk. Szerintem 2012-ig van idnk, hogy befejezdjn ez a folyamat.
Patricia Resch: Milyen ms vltozsokra szmthatunk mg?
Berrenda Fox: Nem lesznek betegsgek, nem kell szksgszeren meghalnunk. Kpesek lesznk letfeladatunkat szenveds nlkl, vidman, szeretettel megtanulni. A rgi rendszernek meg kell sznnie, ez viszont nem fog spontn vgbemenni, harcolni kell rte. Ezrt hborzunk annyit; ezrt nem hatkony annyi gygyszeres kezels, ezrt nem mkdnek a kormnyok. Egy csom rgi paradigma nem mkdik mr, mgis kzdnk rte, hogy letben tartsuk ket. Semmi ktsg, hogy vltozs van.
Azok, akik azt vlasztottuk, hogy most ljnk, mi vagyunk az j fajok elfutrai. Ez a faj is ember, de egyttal megjelentjk a Mennyorszgot is a Fldn. Mi kln segtsgben rszeslnk mesterektl s fldnkvliektl, angyali lnyektl hogy megtanuljunk befel figyelni. Minl mlyebbre sikerl menni nmagunkban, hogy meghalljuk a bels hangot, annl jobban rhangoldhatunk a vgbemen vltozsokra.
Patricia Resch: Milyen mellkhatsai lehetnek ezeknek a vltozsoknak?
Berrenda Fox: A sejtszint vltozsokkal elfordulhat, hogy gy rezzk nem is vagyunk itt. rezhetjk magunkat kimerltnek, mivel a sz szoros rtelmben megvltoznak a sejtjeink s megjulunk. Mint egy jszlttnek, sok pihensre lesz szksgnk. Elfordulhat az is, hogy sszezavarodunk, nem lesznk kpesek a mindennapi teendinkre koncentrlni, mivel valami nagyobb dolog elvgzsre programozdunk t.
Gyakoriak a fizikai fjdalmak, melyek a test brmely rszn jelentkezhetnek, s ezeknek a fjdalmaknak nincs klnleges oka. Sok ember rezheti gy, hogy kezd megrlni. Ha elmennek orvoshoz, az orvosok nem tudnak mit kezdeni vele, mert az orvostudomny nem foglakozik az energetikai testtel.
Mivel a csakrk a belselvlaszts mirigyekhez tartoznak, a nk hormonlis vltozsokon fognak keresztl menni. Elfordulhat, hogy minden ok nlkl el kezdenek srni, mivel a srs nveli a hormonszintet. Sok n hamarabb ri el a klimaxot, mivel felgyorsulunk. A frfiak frusztrltabbak lehetnek, mivel megszoktk az aktvabb letformt. rezhetik, hogy nies oldaluk egyre tbbet megvillan, mivel az az intuitiv oldalunk.
Az elmlt 20-30 vben az rzelmek kezelsre terpik jttek ltre s egyre tbb j technika szletik azta is. Felgyorsultunk s hihetetlen mrtk rzelmi munkt vgznk rvid idtartam alatt, olyan mennyisgt, ami rgebben vezredeket tett ki.
Patricia Resch: Hogyan kezelhet egy olyan valaki, aki ilyen vltozsokon megy keresztl?
Berrenda Fox: Egynekkel foglalkozok s nem betegsgeket kezelek. Az “orvos” sz a latinban nevelt jelent. Csakis akkor lehet hatkonyan gygytani, mint igaz gygyt, ha megfelel segtsget nyjtunk az egyneknek, ha biztostjuk ket arrl, hogy minden ami velk trtnik vals, hogy meggygyulhatnak, megszabadulhatnak a “negatv” tnetektl a kezelsek sorn.
Elszr elrendelek egy immun tesztet, ami mshol nem bevett szoks. Ez egy laboratriumi vrvizsglat, amit egy spesilis, jl felszerelt kutat laborban vgeznek el. Aztn n magam mondom meg a pciensnek az eredmnyt. Ez gy mkdik, mint egy trkp, amin kvethetk a vltozsok, gy lesz erejk a gygyulshoz. Br n vagyok a gygyt, mgis csak egy eszkz vagyok a szemlyes gygyulsi folyamatukban.
Ert ad, ha szemlyesen ltjk a sajt vrkpket, ltjk a trkpet, hogy mi megy vgbe a testkben, mi az ami hatssal van a tudatalattijukra. A kulcs az, hogy az egyn felelssget kap s nmaga dolgozik a gygyulsrt. Segdeszkzknt nem szokvnyos dolgokat hasznlok. Organoterpival (gygykezels llati nedvekbl ellltott szerekkel) dolgozok, ami Eurpai mirigyszer kezels, mely segtsgvel felpl a hormonrendszer, hogy kpes legyen befogadni a DNS vltozsokat.
Homeoptis kezelseket is vgzek. Ezzel dolgozok az energetikai testen. Hasznlok vitaminokat, gygyfveket, tovbb vgzek hideg lzer terpit. A terpia teljes mrtkben az egyn szksgleteitl fgg.
Abbl amit csinlok szinte mr minden bejratott mdszer, ez elttnk jrknak ksznheten. k, akik bejrattk ezeket a mdszereket, ms naprendszerekbl valk, olyan rendszerekbl, ahonnan mi is rkeztnk, hogy segtsnk ennek a bolygnak az talakulsban.
Patricia Resch: n szerint hogyan halad a munkjval?
Berrenda Fox: Hdknt, vagy tmenetknt tekintek a munkmra. Tudomnyosnak s mvszinek tartom. A gygyts egyszerre mvszet, s tudomny. Ha csak tudomnyknt mkdne, vagy csak mvszetknt, az nem lenne elegend a teljes felplshez. Nem hiszem hogy egsz letemben gygytani fogok, mert hiszek abban, hogy meg fognak sznni a betegsgek. Amint tudatos lnyekk vlunk, megszntetjk a betegsgeket s a szenvedst.
fordtotta: will marquez
Magyarul a http://joka5.mindenkilapja.hu/?m=1138174 honlapon talltam.
Forrs: http://www.principalityofcamside.cc/...NA_Changes.htm
|