Delfinek
2006.09.17. 21:04
Számos megfontolásból vannak ők a Földön. Mikor Csillagemberekként először kezdtük benépesíteni a Földet, szükséges volt, hogy valami megtartsa az energiát számunkra, hogy támogasson minket a Földi élet dualitásában. Ez volt a fő oka annak, hogy a Delfinek és a Bálnák eljöttek hozzánk.
A delfinek üzenetei itt olvashatóak: http://www.foldimennyorszag.hu/delfinek_uzenetek.html
A dogonok a Niger folyó nagy kanyarulatában – nagyrészt a mai Mali Köztársaság területén – élnek, mintegy ötszáz éve telepedtek meg ott. Létszámuk manapság 300 ezer körül járhat, szétszórt törzsekben, apró falvakban élnek, építészetük kimerül a sárból rakott kunyhók építésében, köles, millet – ez egyfajta gabona – és hagymatermesztésbõl élnek, az extrém éghajlati körülmények miatt – a Szahara peremén állnak falvaik – állattartásuk kecskék tenyésztésére korlátozódik.
A Dogonok állítják, hogy csillagászati tudásukat a Nommóktól kapták, akik néhány értelmezés szerint kétéltű lények, és azért érkeztek a Földre, hogy segítsék az emberiséget. A Nommo szó Dogon jelentése: egy italt készíteni. A Nommókat más neveken is illetik : a Víz Mesterei, Oktatók, Tanárok. A Nommók inkább halszerűek voltak mint emberhez hasonlóak és a vízben kellett élniük.
Rajzaik alapján, melyeken az ábrázolt hal-lények farokuszonya vízszintes és félig kiemelkednek a vízből, tehát tüdővel lélegeznek a lények bálnára, vagy delfinre hasonlítanak, de az is lehet, hogy azok.
Tudásuk tehát ezeketől a lényektől ered, akik űrhajóval jöttek, három lábon landoltak, nagy lyukat ástak a földbe, megtöltötték vízzel és kiugráltak az űrhajóból, feljöttek a víz felszínére, majd kommunikálni kezdtek a dogonokkal és átadták a tudást, amit máig őriznek.
A dogonok Szíriusz rajzával hasonlatos építmény-együttesre bukkantak az egykori Rhodesiában. 1868-ban fedezte fel Adam Renders német kalandor Zimbabwe építményét, majd három év múlva Karl Mauch német geológus térképezte fel azt. A Zimbabwe sona nyelven annyit jelent, mint "tisztelendő ház". A Rhodesiát felváltó Zimbabwe név innen ered. Az építmény lényegében egy ellipszis alakú, száz méter hosszúságú védőbástyaszerű fal, amely húszezer négyzetméteres belső teret ölel körül. A fal tíz méter magas, s alapozásának átlagos szélessége négy és fél méter. Habarcsot nem alkalmaztak. A fal megközelítő számítások szerint százezer tonnát nyom. A hatalmas ellipszis belsejében kisebb ellipszisek találhatók, továbbá kicsiny, falból kialakított körök, végül pedig a külső nagy fallal párhuzamosan még egy fal emelkedik. Ily módon a két fal között keskeny folyosó húzódik, amely azonban nem vezet sehova. Az ellipszis alsó felén egy vaskos, felül kihegyesedő, tíz méter magas kőkúp áll. Teljesen zárt. Az építmény-együttes értelmét nemigen lehet kitalálni, megérteni. Sehol nem látni bejáratot vagy lépcsőfeljárót. Mind a mai napig nem sikerült feleletet kapni arra, hogy mikor emelték Zimbabwét. A romok időtlennek tűnnek. A dogonok Szíriusz-modellje és a Zimbabwe-i romok között megdöbbentő a hasonlóság. Lehet, hogy Zimbabwe fekete építőmesterei nemcsak lerajzolták, hanem, a csillagok birodalmából érkezett istenük származására való emlékezésül, fel is építették a Szíriusz-rendszer modelljét, hogy ezzel is kifejezésre juttassák, mennyire reménykednek tanítómestereik visszatértében.
|