Hathorok
2006.08.06. 11:25
.Az Egyiptomi kultrt tbb ms bolygrendszerbl szrmaz civilizci alaktotta, de a Hathorok teremt befolysa sem volt kevsb meghatroz a Fld spiritulis fejldsben.
Egy msik univerzumbl jttek a Szriuszon keresztl. A Szriusz tjr az Univerzumunk fel, innen utaztak a Naprendszernkhz s a Vnusz teri kirlysghoz. A mltban leginkbb Hatorral, az si Egyiptom termkenysg-istennjvel mkdtek egytt, rajta keresztl lptek kapcsolatba velnk emberekkel.
A Hathorok lltsa szerint mikor itt jrtak Kr. e. 10.000-ben, Atlantisz mr elpusztult. De egyttmkdtek nhny atlantiszi s lemriai beavatottal is, akiket Egyiptomba irnytottak.
Az egyiptomi mellett kapcsolatot teremtettek a tibeti lmkkal is a tibeti buddhizmus kialakulsa idejn. A Hathorok tantsa az alapja a tibetiek hang hasznlatval kapcsolatos egyedi technikjnak s gyakorlatnak.
Egy a magasabb rezgstartomnyokban ltez intergalaktikus civilizci az vk. Ugyangy fejldnek mint mi fldlakk, de elttnk jrnak az id hasonlatval lve, vagy szzezer vvel. Bartok, mentorok, titrsak az emlkezshez vezet svnyen, a Legfelsbb Ltezre val visszaemlkezs tjn.
Elmondsuk szerint a Naprendszerben minden szinten a gygyuls nagyszer idszakt ljk t s nem csak az emberisg. m mivel az isteni szeretet nem ltezhet a cselekvs teljes szabadsgnak megadsa nlkl, mi emberek az add remek helyzet ellenre sajt fejldsnkben mindenkor dntsi helyzetben vagyunk, mghozz a tudat trtnetnek egy nagy jelentsg pillanatban. Valami olyasmi trtnik, amely mg sohasem trtnt meg. E trtns jelentsge az oka a Hathorok ismtelt jelenltnek Fldnkn, ami Egyiptom s a tibeti buddhizmus kialakulsa ta nem trtnt meg. Egyiptomban csupn nhny gynyr szobor s a Hathorokat brzol farags utal egykori jelenltkre, elssorban Hator istenn templomaiban. (Az istenn nevnek helyes rsmdja Hator, a vele kapcsolatot tart civilizci pedig Hathor.)
Tantsuk szerint mostanra az emberi tudat tjutott a kt pluson, meglte a Fldanya tudatt, majd az nllsg, a frfias apa-tudatot, de egytt a kettt mg sohasem. Nem vletlenl ennek a folyamatnak minden egyes emberben le kell jtszdnia, mindenkinek szembe kell nznie a sajt androgenitsval: azzal, hogy frfias s ugyanakkor nies jellemzkkel is br. Lthatan egyesek mr rbredtek arra, hogy a frfi s ni erknek egyenslyba kell kerlnik. Felfogtk, hogy vget kell vetni a kt plus kztti harcnak, gy a frfi princpium kreatv nllsgnak s a ni princpium intuitv fogkonysgnak egyenslya visszallhat.
A ni plus megelevenedsvel visszatrnek Egyiptom si misztriumai. Egyre tbben s tbben emlkeznek majd egyiptomi gykereikre s a korai sumr idkre, mert eljtt a ni minsg jjszletsnek ideje. De fontos kiemeltnk, hogy msknt tr vissza: kiegyenslyozott princpiumknt, nem kifejezetten ni, vagy teljesen frfi formban, hanem sszeolvadva, harmnikus, andrognszer kiegyenltettsgben.
Drunvalo Melchizedek: Az let virga si titkai c. knyvbl
„A Hathorok 3-4,8 m magasak. Hossz-hossz idn t segtettk az embereket a Fldn szeretetkkel, s a hagrl val hihetetlen tudsukkal. Az egyik egyiptomi beavatsi folyamat alatt – amely a Nagy Piramisban megy vgbe – az ankhot is megszlaltatjk. A hangot egy Hathor hozza ltre, s folyamatosan hallatja kb. fl-egy rn keresztl. Elssorban a test gygytsnak, s a termszeti egyensly visszalltsnak eszkze. Ahhoz hasonlt, mint amikor a lgzssel egy idben adjuk ki az m hangot. A Hathorok megtanultk, hogyan kell sznet nlkl hangot kiadni, mialatt az orrukon keresztl beszvtk a levegt a tdejkbe, majd a szjukon t killegeztek. Az ankh hangja – beavatsi szertarts vezetse csak egy volt a sok minden kzl, amit rtnk, s az egyensly belltsrt tettek. A Hathorok vtizedekig tartzkodtak a Fldn, az emberisg megsegtsre."
Elmondsuk szerint, ha akarnak meg tudnak jelenni fizikai testben is, ekkor 3-4 mter magas, nagy fej, nagy s hegyes fl, hossz kez-lb humaniodokat ltnnk magunk eltt, akiknek szintn van hajuk, amit sszefogva hordanak. De csak ritkn jelennek meg gy, hisz az termszetes formjuk a fnytest, DNS-k 12 szlbl ll. Vltoztatni kpesek teht a sajt rezgsszintjket, de a rezgsszint vlts az alapja a kzlekedsi eszkzeik mkdsnek is.
Hator temploma: http://www.bluffton.edu/~sullivanm/egypt/abusimbel/nefertari/nefertari.html
Hathor was the wife of Horus, and was sometimes thought of as the mother of the pharaoh.
Hathor was the wife of Horus, and was sometimes thought of as the mother of the pharaoh.

|